GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Fat + tallrikar 7931177
nr 793 1177
Fat + tallrikar
3 delar, Blåvitt kompaniporslin, Dia22-38
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 november 2012
kl 19:49:04
24/11 14:49:41